Tento piatok (17.2.) začína družinovková etapovka, ktorú po novom pripravujú Rio a Tik-Tak.

Po menších nedorozumeniach a s dvojtýždňovým omeškaním v piatok odštartujeme etapovú hru, ktorá bude prebiehať až do leta. O čom bude, zistíš jedine tak, že prídeš na družinovku. Aké jednoduché.

Pôvodne sme s údovom do etapovky chceli začať už pred dvoma týždňami (3.2.), no žiaľ som bol jediný, čo prišiel v ten deň na chajdu. Áno môžem si za to čiastočne aj sám, lebo som neposielal mail rodičom a ani vám členom, a cez prázdniny všetci pochopiteľne prázdninovali. No moja prechádzka na chajdu nebola úplne zbytočná. Po ceste späť som totiž rozmýšľal ako podobným situáciám predísť, či zabrániť. Výsledkom môjho dumania je táto stránka. Ako spomínam v úvodnom článku, túto myšlienku som mal v hlave už veľmi dlho, ale až teraz som ju konečne dotiahol do konca.

Minulý tyždeň to opäť nevyšlo, ja som mal v piatok iné plány, no a radcovia sa rozhodli, že s etapovkou počkajú na mňa. A to je skoro celá story o odkladanom začiatku etapovky. Pevne verím, že o týždeň nebudem písať pokračovanie tohto príbehu.

Aby sme v piatok naozaj mohli začať potrebujeme aj vašu pomoc. Prineste si všetci šatky a nejaký zápisník s písadlom. Okrem etapovky mám pripravenú aj jednu stávkovaciu hru. Pobavíme sa o programe na najbližší pol rok a naplánujeme výpravy, či iné akcie. Je toho na programe naozaj dosť, takže sa oplatí ukázať. Najlepšie ak do komentárov pod článkom svoju účasť potvrdíš, aby sme vedeli s kým môžeme v piatok rátať.

Toľko pre dnešok odo mňa, s pozdravom

Skokan

Neodpustím si ešte jednu nesúťažnú otázku. Spoznávate skauta na titulnej fotografii?